• Uroczyste zakończenie roku szkolnego przez maturzystów

Coś się kończy, a coś zaczyna.....

26 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Tego dnia po raz ostatni wybrzmiał dźwięk szkolnego dzwonka dla klasy IV LO. Uczniowie z rąk Pana Dyrektora oraz wychowawczyni odebrali świadectwa ukończenia szkoły, wyróżnienia oraz nagrody za reprezentację naszej szkoły w konkursach, wolontariacie oraz zawodach sportowych. W tym dniu nastąpiło również przekazanie sztandaru młodszym klasom. Następnie uczniowie z klasy III LO oraz IV TA pożegnali po królewsku swoich starszych kolegów i koleżanki, życząc im powodzenia na egzaminie maturalnym. Gratulacje oraz życzenia samych sukcesów na dalszej drodze przekazali również zaproszeni goście. Na zakończenie tego uroczystego dnia przyszedł czas wspomnień, refleksji i podziekowań. Przygotowana prezentacja multimedialna przypomniała zgromadzonym wspólnie przeżyty czas. W tym dniu wszystkim tradycyjnie towarzyszyła zarówno radość jak i wzruszenie.

Drodzy maturzyści przed Wami jeszcze najważniejsze czyli egzamin maturalny! Trzymamy kciuki!